poniedziałek, 7 maja 2012

Bohaterowie.

*Sylvia 'Smiley' Jensen.(12.07.1993r.)- Jedynaczka. Niegdyś pełna życia, teraz zamknięta w sobie, zraniona. Jej mama-Sara- zmarła dzień po szesnastych urodzinach córki. Smiley żyje bez matki już 2 lata. Jest jej bardzo ciężko- nie pomaga jej ojciec, który ją molestował.

       *Niall Horan. (12. 11. 1992).- Przyjaciel blondynki. Kocha śpiewać i grać na gitarze. Próbuje swoich sił w programie rozrywkowym- X Factor. Pomocny, zawsze uśmiechnięty.

*Mary Jensen. (23.10.1947)- Babcia Smiley. Wychowuje ją, odkąd jej ojcu zabrano prawa rodzicielskie. Mąż Mary zmarł ze starości pięć lat temu. Babcia Sylvii bardzo tęskni za mężem.

*Christopher Bennet. (18.09.1992)- Polak, z zagranicznym nazwiskiem- ojciec Christophera jest Irlandczykiem. Miał beztroskie dzieciństwo, mnóstwo dziewczyn i kolegów, jednego, prawdziwego przyjaciela-Nialla. Poznał go w Irlandii 7 lat temu( od tej pory się przyjaźnią).
*Olivia Lopez. (11.10.1993)- Brytyjka- w połowie hiszpanka. Często się przeprowadza. Nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki do póki nie poznała Smiley.


5 komentarzy:

 1. Zapowiada sie świetnie i oczywiście będe czytać a co do piosenki łzy do rzeczywiście jest boska :) czekam na nn:*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj ukaże się pierwszy rozdział <3

   Btw. Bardzo się cieszę, że wspierasz mnie na kamcikk.blogspot.com i mam nadzieję, że na tym blogu również tak będzie.
   Miło mieć kogoś kto zawsze pisze dobre komentarze i pociesza. Nawet nie wiesz ile razy chciałam już skończyć z pisaniem tego bloga :c

   Usuń
  2. Nie ma za co:) pisze komentarze bo uważam że jesteś świetna i wgl to co piszesz... Masz wielki talent:) a co do tego blogu pewnie że możesz na mnie liczyć bardzo mnie zaciekawił już na Twojej pierwszej notce:)
   czekam z niecierpliwościa:*

   Usuń
 2. zapowiada się ciekawie:)
  one-direction-fun-love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. hhhmmm ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń